Przemysłowe kabiny malarskie firmy SAIMA

PRZEMYSŁOWE KABINY MALARSKIE FIRMY SAIMA MECCANICA Spa

Firma VISKOR jest największym w Polsce dostawcą dużych, przemysłowych kabino-suszarek lakierniczych oraz malarni przemysłowych przeznaczonych do malowania farbami ciekłymi.

SAIMAOd 2005r współpracujemy w tym zakresie z największym i najstarszym (z 40 letnim doświadczeniem!) producentem kabino-suszarek lakierniczych w Europie – firmą SAIMA MECCANICA Spa, która ma ponad 50 przedstawicielstw na całym świecie i zatrudnia 100 osób przy produkcji (bez montażu i projektowania) wszelkiego rodzaju kabin malarskich, kabino-suszarek lakierniczych, ścian wyciągowych i automatycznych linii lakierniczych!

Zakład produkcyjny, o powierzchni ponad 5000m2, wyposażony jest najnowocześniejsze urządzenia oraz dwie linie automatyczne, znajduje się w miejscowości Arezzo we Włoszech.

Firma SAIMA buduje miesięcznie ok. 60 szt. wszelkiego rodzaju obiektów do malowania! I ma na swojej liście referencyjnej ma blisko 30 tysięcy wybudowanych obiektów, zlokalizowanych po całym świecie, między innymi w Europie, Ameryce, Oceanii, Azji i Afryce (patrz prezentacja wybudowanych, największych obiektów). Oferowane Kabiny malarskie, kabino-suszarki lakiernicze, ściany wyciągowe, kabiny do suszenia oraz automatyczne linie technologiczne do malowania, budowane są na najwyższym światowym poziomie, co potwierdza przyjęty w 2008r. system zarządzania jakością (Certyfikat ISO 9001/2008).

Firma SAIMA, jako jedyna w Polsce, posiada pozytywną opinię Głównego Instytutu Górnictwa, Kopalni Doświadczalnej „BARBARA" w sprawie bezpieczeństwa przeciwpożarowego dla wszystkich produkowanych instalacji kabin lakierniczo-suszarniczych typoszeregu „BETA", „GAMMA", „DELTA", „THERMA". (Świadectwo nr: 22/97 z przedłużonym terminem ważności do dn. 31.12.2007).

W ubiegłym roku firma SAIMA odnowiła także certyfikat uprawniający ją do sprzedaży wszystkich produkowanych kabino-suszarek lakierniczych i kabin malarskich do Rosji oraz krajów Europy Wschodniej (Certyfikat GOST TC RU-IT.MT20.B.00112, seria RU nr: 0044272).

CERTYFIKATY

certyfikaty kabiny lakirnicze 01certyfikaty kabiny lakirnicze 02certyfikaty kabiny lakirnicze 03certyfikaty kabiny lakirnicze 04

Jesteśmy pewni, że nasze wspólne działanie zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów, gdyż posiadamy olbrzymią wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania i budowania kabino-suszarek przemysłowych, jak również malarni przemysłowych „pod klucz".


Share