AGREGAT MALARSKI TRITECH T5 STAND

Agregat malarski TriTech T5 Stand o napdzie elektrycznym

Bezpowietrzne urządzenia malarskie firmy Tritech zostały wyprodukowane w centrum produkcyjnym liczącym 80 000m2 w Union, New Jersey, USA. Rezultatem innowacji we wzornictwie stosującej wysokiej jakości unikalne materiały w wydajnym procesie produkcji jest precyzyjnie zbudowany i długowieczny agregat malarski. Do produkcji agregatów zostały użyte w 100% amerykańskie surowce i podzespoły tak jak wysoko gatunkowe aluminium z którego wykonane są wszystkie zewnętrzne części sprawiające, iż urządzenie jest dobrze chłodzone, mocne oraz łatwe do utrzymania w czystości. Jako część grupy produkującej precyzyjne komponenty używamy naszego wspólnego doświadczenia w pozyskiwaniu specjalistycznych surowców, które gwarantuje, iż każda część jest najwyższej jakości. To oznacza, iż dostajesz wyższą wydajność, znacznie mniejszą ilość awarii oraz więcej wymalowanych litrów farby w ciągu roku.

Innowacyjne pomysły, które sprawiają, iż te urządzenia są bardzo proste w użytkowaniu oraz długowieczne mogły powstać dzięki latom doświadczenia managerów firmy tritech w firmach konkurencyjnych produkujących agregaty malarskie oraz ogromnemu doświadczeniu w produkcji precyzyjnych komponentów w przemyśle kosmicznym i zbrojeniowym.

 elektryczny agregat malarski tritech t5

Dane techniczne:

  • Maksymalne ciśnienie:               220 Bar
  • Maksymalna wydajność             2,5 l/min
  • Maksymalny rozmiar dyszy       0.025"
  • Moc silnika                                   1,1 HP
  • Waga                                             17 kg

 

Zalecane farby

Farby akrylowe, emulsje wodne i rozpuszczalnikowe o niewielkie i średniej gęstości, lakiery, bejce, farby podkładowe, impregnaty, chlorokauczuki, olejne, ftalowe, poliwinylowe, uretany. Wszystkie farby lateksowe, farby dyspersyjne, gęste farby wewnętrzne, wszystkie farby elewacyjne: silikonowe silikatowe, lekka antykorozja oraz inne z max dyszą do 0,025”

 

Zastosowanie

Farby wodne : malowanie wnętrz budynków, hal, magazynów, malowanie elewacji farbami z max dyszą do 0,025’’


Farby rozpuszczalnikowe: malowanie dachów, poręczy, lamperii, klatek i konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń, oraz malowanie okien, drzwi, powierzchni drewnianych gdzie konieczna jest praca na bardzo niskim ciśnieniu 0-70 bar.

DLA KOGO jest ten agregat malarski: Profesjonalne firmy malarskie malujące nawet

do 300 000 m2 rocznie.

Modele Konkurencyjne:

Graco 495, Airlessco Lp 600, Wagner 3,23

Ulotka informacyjna - pobierz

elektryczny agregat malarski tritech t5-1

elektryczny agregat malarski tritech t5-2

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne