Agregaty pneumatyczne 2k

AGREGATY MALARSKIE WIWA DUOMIX PU 280

Agregat WIWA DUOMIX PU 280 został specjalnie opracowany do nakładania pianki poliuretanowej, jego konstrukcja jest oparta na doświadczeniach z agregatem WIWA DUOMIX PU 460. Dzięki zwartej konstrukcji, PU 280 jest bardzo elastyczny w użyciu. Potężny podgrzewacz przepływowy materiału zapewnia krótkie czasy nagrzewania materiału natryskowego.

pu-foam-system 02

AGREGATY MALARSKIE WIWA DUOMIX PU 280 PLUS

Wraz z wprowadzeniem agregatu WIWA DUOMIX PU 280 PLUS oferujemy optymalne rozwiązanie dla nakładania na mniejszych obszarach pianek PUR, polimoczników oraz poliuretanów. Podobnie jak jego starsza siostra - WIWA DUOMIX PU 460 - DUOMIX PU 280 PLUS jest napędzany pneumatycznie.

Ze względu na niską wagę transportową i zwartą konstrukcję, nowy system WIWA idealnie nadaje się do zastosowań mobilnych na budowie. Potężny podgrzewacz przepływowy materiału umożliwia wykorzystanie węży o długości do 48 metrów.

DUOMIX PU 280 PLUS przeznaczony jest do rozpylania z ustalonym stosunkiem 1:1 jako standard. Dzięki szybkiej i prostej konwersji pomp materiałów, system ten może być również przekształcony na żądanie do innych proporcji mieszania . Wcześniej wprowadzona standardowa wersja DUOMIX PU 280 jest przeznaczona wyłącznie do przetwarzania pianek PUR i nadal pozostaje dostępna.

pu-foam-system 02

AGREGATY MALARSKIE WIWA DUOMIX PU 460

Polimoczniki mają coraz większe znaczenie jako wysokiej jakości powłoki w dziedzinie przemysłowej ochrony przed korozją. Ten innowacyjny materiał jest coraz częściej stosowany zarówno w produkcji nowych części rurociągów, budowie wałów, przewodów kanalizacyjnych oraz w dziedzinie renowacji istniejącej infrastruktury. Istnieje prawie swobodny wybór proporcji od 1:1 do 10:1, co oznacza, że można stosować prawie każdy rodzaj pianki PUR, poliuretanów lub polimocznika. Z agregatem serii DUOMIX WIWA PU 460  po raz pierwszy masz dostęp do systemów, które pozwalają obsługiwać takie aplikacje na dużą skalę bez konieczności inwestowania w budowę kosztownej infrastruktury.

polyurea-machine 02

AGREGATY MALARSKIE WIWA Duomix 333 PFP / Herkules PFP

Agregat malarski WIWA DUOMIX 333 PFP

W ścisłej współpracy z głównymi producentami materiałów ogniochronnych, WIWA opracowała natryskowe urządzenia dwukomponentowe do nakładania powłok ogniochronnych.

Kilka powodów aby wybrać agregaty WIWA:

■ Ponad 300 systemów DUOMIX w pracujących z powodzeniem na całym świecie, w najtrudniejszych warunkach.

■ Wyprodukowano w Niemczech.

■ Wysoko wykwalifikowani pracownicy  i dystrybutorzy na całym świecie

■ Uruchomienie i szkolenie u klienta lub miejscu pracy.

■ Zawsze dostępne części zamienne i akcesoria .

■ Obsługa klienta w lokalnym języku.

■ Bezpieczna i łatwa obsługa systemu.

■ Indywidualne modyfikacje możliwe dzięki modułowej koncepcji.

■ Najwyższa jakość i obsługa za najlepszą cenę.

■ Kontrola przełożenia i ciśnienia.

 

pfp 333 1

AGREGATY MALARSKIE WIWA Duomix 85

Agregat malarski WIWA DUOMIX 85

Potężny wielokomponentowy agregat natryskowy.

Wszędzie tam, gdzie jest zapotrzebowanie na ekonomiczne malowanie natryskowe, nawet dla pojedynczych elementów lub małych powierzchni DUOMIX 85 jest pierwszym wyborem. Wysokiej jakości malowanie natryskowe jest często wymagane w przetwórstwie drzewnym, rzemiośle, przemyśle meblarskim lub przetwarzania blach. Niski pobór materiału ok. 300 - 400 ml umożliwia szybkie malowanie natryskowe pojedynczych elementów lub małych serii. WIWA DUOMIX jest w wersji przeciwwybuchowej wg.  ATEX 94/91 E.

Obszary zastosowania

Dawkowanie i stosowanie materiałów o niskiej i średniej lepkości dla przetwórstwa drzewnego, zakładów rzemieślniczych oraz w przemyśle meblarskim, w firmach przetwarzających blachy, jak również  w inżynierii mechanicznej i konstrukcji pojazdów.


Materiały natryskowe


Lakiery i farby od niskiej do średniej lepkości, wodnorozpuszczalne lub rozpuszczalnikowe.

 

AGREGATY MALARSKIE WIWA Duomix 140

Agregat malarski WIWA DUOMIX 140

Szczególnie ekonomiczny w systemach aplikacji wieloskładnikowych  dla przemysłu, handlu i rzemiosła

Stały stosunek mieszania
Ciągłe zasilanie
Wysoka dokładność dozowania
Proste i bezpieczne działanie
Dostępny w wersji odpornej na korozję
W wersji przeciwwybuchowej wg. ATEX 100

AGREGATY MALARSKIE WIWA Duomix 230

Agregat malarski WIWA DUOMIX 230

Potężny dwukomponentowy agregat natryskowy DUOMIX 230


Kompaktowy i wszechstronny agregat WIWA DUOMIX 230 oparty jest na sprawdzonej na całym świecie i niezawodnej koncepcj systemu dwukomponentowego do ciężkich powłok WIWA DUOMIX 300/333. Modułowa konstrukcja umożliwia indywidualne rozwiązania dla prawie wszystkich zastosowań. Koncepcja DUOMIX daje pewność stałej proporcji mieszania oraz elastyczności w bezstopniowej regulacji systemu wielu składników. Proporcje mieszania można zmieniać przez prostą wymianę pompy utwardzacza.

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne