Agregaty malarskie

Agregat malarski WIWA Profit

Pneumatyczny agregat malarski WIWA PROFIT

Przenośne, agregaty hydrodynamiczne  idealne dla małych i średnich zakładów przemysłowych, meblowych  i  lakierni samochodowych oraz osobowego taboru kolejowego. Agregaty służące do natrysku materiałów o małej i średniej lepkości, takich jak: oleje, smary, szpachlówki, grunty, gruntoemalie, lakiery, materiały dwuskładnikowe, farby strukturalne, młotkowe i wodorozcieńczalne ( tylko modele ze stali nierdzewnej).

Agragat malarski WIWA Phoenix

Pneumatyczny agregat malarski WIWA PHOENIX

Wydajne, hydrodynamiczne agregaty  przeznaczone do pracy ciągłej, idealne dla przemysłu metalowego, meblowego i motoryzacyjnego. Agregaty znalazły zastosowanie do nanoszenia: olejów, smarów,  klejów,  szpachlówek,  gruntów, gruntoemalii,  lakierów, materiałów dwuskładnikowych, farb młotkowych oraz farb wodorozcieńczalnych (tylko modele ze stali nierdzewnej).

Agregat malarski WIWA Professional

Pneumatyczny agregat malarski WIWA PROFESSIONAL

Wydajne, hydrodynamiczne agregaty  przeznaczone do pracy ciągłej, idealne dla przemysłu metalowego, meblowego i motoryzacyjnego. Agregaty znalazły zastosowanie do nanoszenia: olejów, smarów,  klejów,  szpachlówek,  gruntów, gruntoemalii,  lakierów, materiałów dwuskładnikowych, farb młotkowych oraz farb wodorozcieńczalnych (tylko modele ze stali nierdzewnej).

Agregat Malarski Wiwa Airless 270

Pneumatyczny agregat malarski WIWA AIRLESS 270

Charakterystyka:

Nowe agregaty malarskie WIWA AIRLESS 270 są dynamicznym i potężnym uzupełnieniem gamy produktów hydrodynamicznych w klasie wydajności między WIWA PROFESSIONAL i WIWA HERKULES. Agregaty malarskie WIWA AIRLESS 270 nadają się do pokrywania ogromnych powierzchni powłokami o dużej ilości części stałych pod bardzo wysokim ciśnieniem. Nawet jeśli używamy kilku pistoletów w tym samym czasie oraz węży o długości większej niż 100 m, agregaty WIWA AIRLESS 270 radzą sobie z tym dość łatwo.

Agregat malarski WIWA Herkules

Pneumatyczny agregat malarski WIWA HERKULES

Największe agregaty hydrodynamiczne. Stworzone do natrysku  systemów grubopowłokowych na dużych powierzchniach (bądź długich wężach) Iub  materiałów o bardzo wysokiej lepkości. Stosowane do natrysku: farb epoksydowych, bitumiczno-epoksydowych,  farb  bezrozpuszczalnikowych i przeciwporostowych, farb z dodatkiem pyłu cynkowego i płatków szklanych, materiałów dwuskładnikowych o wysokiej lepkości, a także materiałów izolacyjnych i ogniochronnych.

AGREGATY MALARSKIE WIWA DUOMIX PU 280

Agregat WIWA DUOMIX PU 280 został specjalnie opracowany do nakładania pianki poliuretanowej, jego konstrukcja jest oparta na doświadczeniach z agregatem WIWA DUOMIX PU 460. Dzięki zwartej konstrukcji, PU 280 jest bardzo elastyczny w użyciu. Potężny podgrzewacz przepływowy materiału zapewnia krótkie czasy nagrzewania materiału natryskowego.

pu-foam-system 02

AGREGATY MALARSKIE WIWA DUOMIX PU 280 PLUS

Wraz z wprowadzeniem agregatu WIWA DUOMIX PU 280 PLUS oferujemy optymalne rozwiązanie dla nakładania na mniejszych obszarach pianek PUR, polimoczników oraz poliuretanów. Podobnie jak jego starsza siostra - WIWA DUOMIX PU 460 - DUOMIX PU 280 PLUS jest napędzany pneumatycznie.

Ze względu na niską wagę transportową i zwartą konstrukcję, nowy system WIWA idealnie nadaje się do zastosowań mobilnych na budowie. Potężny podgrzewacz przepływowy materiału umożliwia wykorzystanie węży o długości do 48 metrów.

DUOMIX PU 280 PLUS przeznaczony jest do rozpylania z ustalonym stosunkiem 1:1 jako standard. Dzięki szybkiej i prostej konwersji pomp materiałów, system ten może być również przekształcony na żądanie do innych proporcji mieszania . Wcześniej wprowadzona standardowa wersja DUOMIX PU 280 jest przeznaczona wyłącznie do przetwarzania pianek PUR i nadal pozostaje dostępna.

pu-foam-system 02

AGREGATY MALARSKIE WIWA DUOMIX PU 460

Polimoczniki mają coraz większe znaczenie jako wysokiej jakości powłoki w dziedzinie przemysłowej ochrony przed korozją. Ten innowacyjny materiał jest coraz częściej stosowany zarówno w produkcji nowych części rurociągów, budowie wałów, przewodów kanalizacyjnych oraz w dziedzinie renowacji istniejącej infrastruktury. Istnieje prawie swobodny wybór proporcji od 1:1 do 10:1, co oznacza, że można stosować prawie każdy rodzaj pianki PUR, poliuretanów lub polimocznika. Z agregatem serii DUOMIX WIWA PU 460  po raz pierwszy masz dostęp do systemów, które pozwalają obsługiwać takie aplikacje na dużą skalę bez konieczności inwestowania w budowę kosztownej infrastruktury.

polyurea-machine 02

AGREGATY MALARSKIE WIWA Duomix 333 PFP / Herkules PFP

Agregat malarski WIWA DUOMIX 333 PFP

W ścisłej współpracy z głównymi producentami materiałów ogniochronnych, WIWA opracowała natryskowe urządzenia dwukomponentowe do nakładania powłok ogniochronnych.

Kilka powodów aby wybrać agregaty WIWA:

■ Ponad 300 systemów DUOMIX w pracujących z powodzeniem na całym świecie, w najtrudniejszych warunkach.

■ Wyprodukowano w Niemczech.

■ Wysoko wykwalifikowani pracownicy  i dystrybutorzy na całym świecie

■ Uruchomienie i szkolenie u klienta lub miejscu pracy.

■ Zawsze dostępne części zamienne i akcesoria .

■ Obsługa klienta w lokalnym języku.

■ Bezpieczna i łatwa obsługa systemu.

■ Indywidualne modyfikacje możliwe dzięki modułowej koncepcji.

■ Najwyższa jakość i obsługa za najlepszą cenę.

■ Kontrola przełożenia i ciśnienia.

 

pfp 333 1

AGREGATY MALARSKIE WIWA Duomix 85

Agregat malarski WIWA DUOMIX 85

Potężny wielokomponentowy agregat natryskowy.

Wszędzie tam, gdzie jest zapotrzebowanie na ekonomiczne malowanie natryskowe, nawet dla pojedynczych elementów lub małych powierzchni DUOMIX 85 jest pierwszym wyborem. Wysokiej jakości malowanie natryskowe jest często wymagane w przetwórstwie drzewnym, rzemiośle, przemyśle meblarskim lub przetwarzania blach. Niski pobór materiału ok. 300 - 400 ml umożliwia szybkie malowanie natryskowe pojedynczych elementów lub małych serii. WIWA DUOMIX jest w wersji przeciwwybuchowej wg.  ATEX 94/91 E.

Obszary zastosowania

Dawkowanie i stosowanie materiałów o niskiej i średniej lepkości dla przetwórstwa drzewnego, zakładów rzemieślniczych oraz w przemyśle meblarskim, w firmach przetwarzających blachy, jak również  w inżynierii mechanicznej i konstrukcji pojazdów.


Materiały natryskowe


Lakiery i farby od niskiej do średniej lepkości, wodnorozpuszczalne lub rozpuszczalnikowe.

 

AGREGATY MALARSKIE WIWA Duomix 140

Agregat malarski WIWA DUOMIX 140

Szczególnie ekonomiczny w systemach aplikacji wieloskładnikowych  dla przemysłu, handlu i rzemiosła

Stały stosunek mieszania
Ciągłe zasilanie
Wysoka dokładność dozowania
Proste i bezpieczne działanie
Dostępny w wersji odpornej na korozję
W wersji przeciwwybuchowej wg. ATEX 100

AGREGATY MALARSKIE WIWA Duomix 230

Agregat malarski WIWA DUOMIX 230

Potężny dwukomponentowy agregat natryskowy DUOMIX 230


Kompaktowy i wszechstronny agregat WIWA DUOMIX 230 oparty jest na sprawdzonej na całym świecie i niezawodnej koncepcj systemu dwukomponentowego do ciężkich powłok WIWA DUOMIX 300/333. Modułowa konstrukcja umożliwia indywidualne rozwiązania dla prawie wszystkich zastosowań. Koncepcja DUOMIX daje pewność stałej proporcji mieszania oraz elastyczności w bezstopniowej regulacji systemu wielu składników. Proporcje mieszania można zmieniać przez prostą wymianę pompy utwardzacza.

AGREGAT MALARSKI TRITECH T5 STAND

Agregat malarski TriTech T5 Stand o napdzie elektrycznym

Bezpowietrzne urządzenia malarskie firmy Tritech zostały wyprodukowane w centrum produkcyjnym liczącym 80 000m2 w Union, New Jersey, USA. Rezultatem innowacji we wzornictwie stosującej wysokiej jakości unikalne materiały w wydajnym procesie produkcji jest precyzyjnie zbudowany i długowieczny agregat malarski. Do produkcji agregatów zostały użyte w 100% amerykańskie surowce i podzespoły tak jak wysoko gatunkowe aluminium z którego wykonane są wszystkie zewnętrzne części sprawiające, iż urządzenie jest dobrze chłodzone, mocne oraz łatwe do utrzymania w czystości. Jako część grupy produkującej precyzyjne komponenty używamy naszego wspólnego doświadczenia w pozyskiwaniu specjalistycznych surowców, które gwarantuje, iż każda część jest najwyższej jakości. To oznacza, iż dostajesz wyższą wydajność, znacznie mniejszą ilość awarii oraz więcej wymalowanych litrów farby w ciągu roku.

Innowacyjne pomysły, które sprawiają, iż te urządzenia są bardzo proste w użytkowaniu oraz długowieczne mogły powstać dzięki latom doświadczenia managerów firmy tritech w firmach konkurencyjnych produkujących agregaty malarskie oraz ogromnemu doświadczeniu w produkcji precyzyjnych komponentów w przemyśle kosmicznym i zbrojeniowym.

AGREGAT MALARSKI GRACO ST MAX 395

Agregat malarski Graco ST Max 395

Pierwszy poziom zaawansowania dla profesjonalnych malarzy

Profesionalny elektryczny agregat malarski z pompą tłokową do zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Charakteryzuje sią prostą obsługą, kompaktowymi wymiarami oraz małą wagą.

Dane techniczne:

 • Maksymalne ciśnienie:               225 Bar
 • Maksymalna wydajność             1,7 l/min
 • Maksymalny rozmiar dyszy        0.023"
 • Moc silnika                                    0,87 HP
 • Waga                                             19 kg
 • Rama                                             stojak

AGREGAT MALARSKI GRACO ST MAX II 595

Agregat malarski Graco ST Max II 595

 Pierwszy poziom zaawansowania dla profesjonalnych malarzy

Profesionalny elektryczny agregat malarski z pompą tłokową do zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Charakteryzuje sią prostą obsługą, kompaktowymi wymiarami oraz mobilnością dzięki ramie na kółkach. Łatwa kontrola ciśnienia dzięki wyświetlaczowi sterownika SmartControl 2.0.

Dane techniczne:

 • Maksymalne ciśnienie:               230 Bar
 • Maksymalna wydajność             2,3 l/min
 • Maksymalny rozmiar dyszy        0.027"
 • Moc silnika                                    1,4 HP
 • Waga                                             33 kg
 • Rama                                             Hi-Boy

AGREGAT WIWA POWER PAC XL

Agregat malarski WIWA POWER PACK XL

Nowoczesne, jednokomponentowe agregaty malarskie WIWA Power Pack XL o napędzie hydraulicznym, znajdują zastosowanie w fabrykach wagonów, przy malowaniu pasów na jezdniach oraz w przemyśle szczególnie tam, gdzie używane są linie automatyczne do natrysku zarówno dużych konstrukcji jak i małych elementów. 

Agregaty służące do natrysku materiałów o małej i średniej lepkości, takich jak: oleje, smary, szpachlówki, grunty, gruntoemalie, lakiery, materiały dwuskładnikowe, farby strukturalne, młotkowe i wodorozcieńczalne ( tylko modele ze stali nierdzewnej).

 • Przełożenie: od 1,5:1 do 3,3:1
 • Wydatek na cykl: od 138cm3 do 306cm3

AGREGAT WIWA POWER PACK XXL

Agregat malarski WIWA POWER PACK XXL

Nowoczesne, dwukomponentowe agregaty malarskie WIWA Power Pack XXL o napędzie hydraulicznym, znajdują zastosowanie w przemyśle stoczniowym oraz do malowania konstrukcji morskich (np.platform wiertniczych, wież wiatrowych), taboru kolejowego, pokryć izolacyjnych i ogniochronnych.   

Agregaty służące do natrysku materiałów o wysokiej lepkości, farb epoksydowych, bitumiczno-epoksydowych oraz materiałów izolacyjnych.

 • Przełożenie: od 1,7:1 do 3,4:1
 • Wydatek na cykl: od 275cm3 do 550cm3

WIWA ND niskociśnieniowa

Pompy transferowe WIWA ND niskociśnieniowe

Niskociśnieniowe pompy transferowe WIWA. Dostępne w wersji krótkiej oraz długiej ( na beczki 216 l. ). Pompy wykonane w wersji N - ze stali zwykłej lub R - odpornej na korozję.

WIWA Vulkan

Pompy wyciskowe WIWA VULKAN

Wypróbowane i sprawdzone pompy wyciskowe VULKAN służą do przetłaczania, odmierzania i aplikacji klejów, uszczelniaczy oraz materiałów izolacyjnych. Oferta pomp wyciskowych WIWA VULKAN obejmuje 22 modele w sześciu klasach wydajności zróżnicowanych wypływem oraz ciśnieniem roboczym co czyni z niej jedną z najbogatszych na świecie.

Agreget WIWA HD INJEKT

Pompy do iniekcji WIWA HD

Agregaty - pompy do iniekcji  WIWA HD skonstruowane specjalnie dla iniekcji żywic epoksydowych lub poliuretanowych o niskiej lepkości. Ich kompaktowa budowa, z dołączonym zbiornikiem, pozwala na łatwe i szybkie przemieszczanie agregatu. Zatrzymanie się silnika informuje operatora o zakończeniu procesu iniekcji.

pompy_do_iniekcji_wiwa_hd

Agregat WIWA 2K INIEKT

Pompy do iniekcji WIWA 2K INJECT GEL

Agregaty - pompy do iniekcji dwukomponentowe WIWA 2K-Inject są najnowszym rozwiązaniem w dziedzinie iniekcji żywic. Stała proporcja mieszania składników, regulowane ciśnienie iniekcji wraz z automatycznym zatrzymaniem urządzenia w chwili osiągnięcia zadanego ciśnienia sprawia, że jest on bardzo prosty w obsłudze.

2k injekt

Pistolet do malowania WIWA 250 D Airless

Pistolet do malowania WIWA 250 D Airless

Poręczny pistolet do malowania natryskowego do mniejszych zadań lecz z wysokią wydajnością. Optymalne prowadzenie prac malarskich dzięki łożysku kulowemu zamontowanemu w krętliku.

 

Dane techniczne:

 • Maksymalne ciśnienie robocze: 300 bar
 • Maksymalna temperatura pracy: 80oC
 • Masa: ok. 0,8 kg
 • Przyłącze węża materiałowego: 1/4" NPSM, 3/8" NPSM
 • Wbudowany krętlik: Tak

Pistolet do malowania WIWA 500 D Airless

Pistolet do malowania WIWA 500 D Airless

Najwyższej jakości pistolet do malowania natryskowego WIWA 500 D Airless, łatwy w manewrowaniu dzięki wbudowanemu kretlikowi z poręcznym czteropalcowym spustem. Świetnie nadaje się do pokrywania powłoką dużych powierzchni z ciśnieniem do 500 bar.

Dane techniczne:

 • Maksymalne ciśnienie robocze: 500 bar
 • Maksymalna temperatura pracy: 80oC
 • Masa: ok. 0,7 - 0,8 kg
 • Przyłącze węża materiałowego: 1/4" NPSM, 3/8" NPSM
 • Wbudowany krętlik: Tak

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne