Przemysłowe kabiny malarskie firmy SAIMA

PRZEMYSŁOWE KABINY MALARSKIE FIRMY SAIMA MECCANICA Spa

Firma VISKOR jest największym w Polsce dostawcą dużych, przemysłowych kabino-suszarek lakierniczych oraz malarni przemysłowych przeznaczonych do malowania farbami ciekłymi.

SAIMAOd 2005r współpracujemy w tym zakresie z największym i najstarszym (z 40 letnim doświadczeniem!) producentem kabino-suszarek lakierniczych w Europie – firmą SAIMA MECCANICA Spa, która ma ponad 50 przedstawicielstw na całym świecie i zatrudnia 100 osób przy produkcji (bez montażu i projektowania) wszelkiego rodzaju kabin malarskich, kabino-suszarek lakierniczych, ścian wyciągowych i automatycznych linii lakierniczych!

Zakład produkcyjny, o powierzchni ponad 5000m2, wyposażony jest najnowocześniejsze urządzenia oraz dwie linie automatyczne, znajduje się w miejscowości Arezzo we Włoszech.

Firma SAIMA buduje miesięcznie ok. 60 szt. wszelkiego rodzaju obiektów do malowania! I ma na swojej liście referencyjnej ma blisko 30 tysięcy wybudowanych obiektów, zlokalizowanych po całym świecie, między innymi w Europie, Ameryce, Oceanii, Azji i Afryce (patrz prezentacja wybudowanych, największych obiektów). Oferowane Kabiny malarskie, kabino-suszarki lakiernicze, ściany wyciągowe, kabiny do suszenia oraz automatyczne linie technologiczne do malowania, budowane są na najwyższym światowym poziomie, co potwierdza przyjęty w 2008r. system zarządzania jakością (Certyfikat ISO 9001/2008).

Firma SAIMA, jako jedyna w Polsce, posiada pozytywną opinię Głównego Instytutu Górnictwa, Kopalni Doświadczalnej „BARBARA" w sprawie bezpieczeństwa przeciwpożarowego dla wszystkich produkowanych instalacji kabin lakierniczo-suszarniczych typoszeregu „BETA", „GAMMA", „DELTA", „THERMA". (Świadectwo nr: 22/97 z przedłużonym terminem ważności do dn. 31.12.2007).

W ubiegłym roku firma SAIMA odnowiła także certyfikat uprawniający ją do sprzedaży wszystkich produkowanych kabino-suszarek lakierniczych i kabin malarskich do Rosji oraz krajów Europy Wschodniej (Certyfikat GOST TC RU-IT.MT20.B.00112, seria RU nr: 0044272).

CERTYFIKATY

certyfikaty kabiny lakirnicze 01certyfikaty kabiny lakirnicze 02certyfikaty kabiny lakirnicze 03certyfikaty kabiny lakirnicze 04

Jesteśmy pewni, że nasze wspólne działanie zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów, gdyż posiadamy olbrzymią wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania i budowania kabino-suszarek przemysłowych, jak również malarni przemysłowych „pod klucz".


Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne