Metalizacja natryskowa

Metalizacja natryskowa METARC 555

NOWE WYSOKOWYDAJNE Urządzenie do natryskiwania cieplnego powłok antykorozyjnych Z CYNKU, ALUMINIUM I ICH STOPÓW

METARC 555

urządzenie do metalizacji natryskowej metarc555

Urządzenia do metalizacji natryskowej cynku, aluminium oraz stopów cynku i aluminium, typu METARC 555A, wykorzystują innowacyjny system rozpylania, o nazwie: Roto-Arc, charakteryzujący się wirującym strumieniem powietrza rozpylającego, które tworzy strumień natryskowy o większej rozbieżności (większym polu pokrywania), dzięki czemu, za jednym „przejściem pistoletu“ pokrywana jest większa powierzchnia elementu (konstrukcji), powłoką o równomiernej grubości (rys.1), co w przypadku klasycznego natrysku zastosowanego w urządzeniach np. firmy OSU HESSLER 300A i 400A antiCOR jest dużo trudniejsze do osiągnięcia (rys.2).

Akcesoria do metalizacji natryskowej

- Urządzenie do odwijania drutów z beczek – komplet 2 szt.
Zapewnia równomierne odwijanie drutów i usprawnia pracę
wysokowydajnych urządzeń łukowych, w których drut podawany jest z
dużymi prędkościami.

- Urządzenie do odwijania drutów z beczek – komplet 2 szt.Zapewnia równomierne odwijanie drutów i usprawnia pracęwysokowydajnych urządzeń łukowych, w których drut podawany jest zdużymi prędkościami.

 

- Stojak do odwijania drutu ze szpul. Wyposażony w łożyskowane tuleje osadcze dla szpul plastikowych i adaptery dla szpul wykonanych z drutu. Równomierne podawanie bardziej sztywnych drutów i zapobieganie niekontrolowanemu odwijaniu się drutów ze szpul jest zapewniane przez tarczowy hamulec o zmiennej, regulowanej sile działania.

 

- Specjalistyczny, lekki hełm ochronny dla metalizatorów typ MH 216-S wyposażony w fartuch z kołnierzem wewnętrznym, uchylną przyłbicę, filtr przeciw-olśnieniowy odcinający promieniowanie UV, ochronniki słuchu renomowanej firmy Peltor i regulator doprowadzanego powietrza do oddychania.

 

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne