Generatory Prądu

GENERATORY ATLAS COPCO QAX 12 - 60

Generatory prądu Atlas Copco QAX 12 - 30

Generatory stacjonarne Atlas Copco QAX 12-30 napędzane silnikami Deutz to nieskomplikowane maszyny, które można łatwo zamontować i eksploatować. Te wszechstronne generatory są dostarczane wraz z kompletną konfiguracją wyjścia mocy i wieloma gniazdami. Solidną pokrywę ochronną umieszczoną na zawiasach można unieść, co zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do wszystkich podzespołów. Niezwykle solidna konstrukcja tych maszyn gwarantuje ich niezawodność w najbardziej niesprzyjających warunkach środowiskowych. Są ekonomiczne i oferują niskie całkowite koszty użytkowania oraz wysoką wartość przy odsprzedaży.

generator prądu agregat prądotwórczy atlas copco QAX40


GENERATORY ATLAS COPCO QAX 12 - 30 HardHat

generator prądu atlas copco QAX 12 - 30 HardHat

Obudowa HardHat™ jest twarda, naprawdę twarda. Podstawową cechą tej obudowy jest duża odporność na uderzenia. Nie pojawiają się na niej wgniecenia ani pęknięcia. W trudnych warunkach roboczych to się naprawdę opłaca. Tam, gdzie nawet najlepsze obudowy stalowe, w które wyposażone są generatory, są powgniatane i poobijane HardHat™ dłużej zachowa estetyczny wygląd.
Nie ma wgnieceń, rys ani korozji. Można zaoszczędzić pieniądze, które trzeba byłoby wydać na naprawę i powtórne malowanie. Tam gdzie liczy się niższy koszt eksploatacji warto mieć HardHat™.
generator prądu agregat prądotwórczy atlas copco QAX20

GENERATORY ATLAS COPCO QAS 60 - 100

Agregaty prądotwórcze QAS 60 - 100

Odpowiednia i stała moc niezależnie od warunków otoczenia
  • Starannie dobrane elementy maszyny
  • Precyzyjnie opracowana i przetestowana konfiguracja podzespołów
Uniwersalność – bardzo szeroki zakres zastosowań
  • Doskonała konfiguracja standardowa
  • Rozbudowana lista wyposażenia dodatkowego
Efektywny serwis – wydłużony czas pracy
  • 500 godzin przerwy między kolejnymi przeglądami technicznymi
  • Doskonały dostęp do wszystkich elementów wymagających obsługi technicznej
Łatwy transport
  • Kompaktowa budowa gwarantująca bezpieczeństwo pracy
  • Wytrzymała obudowa
Wysoka wartość na rynku maszyn używanych
  • Maksymalna wydajność, trwała konstrukcja

GENERATORY ATLAS COPCO QAS 125 - 150

Agregaty prądotwórcze QAS 125 - 150

Produkowane przez firmę Atlas Copco stacjonarne i przewoźne generatory QAS to rodzina solidnych, kompaktowych montowanych na płozach i sterowanych elektronicznie zespołów prądotwórczych napędzanych niezawodnymi silnikami wysokoprężnymi. Zastosowano alternator marki MECC-ALTE.

Wszystkie urządzenia spełniają europejskie zalecenia 2000/14/EC odnośnie hałasu zewnętrznego i są produkowane zgodnie z systemem zarządzania jakością i środowiskiem firmy Atlas Copco, który jest uznany za całkowicie zgodny z ISO 9001 oraz ISO 14001.

Generatory Atlas Copco są poddawane testom potwierdzającym możliwość eksploatowania ich nawet w najtrudniejszych warunkach.

Maszt oświetleniowy Atlas Copco

Maszt oświetleniowy Atlas copco QLT H40 S

Wieża oświetleniowa Atlas Copco QLT H40, zasilana silnikiem wysokoprężnym Perkins, zapewnia znakomite oświetlenie tymczasowych miejsc pracy, imprez sportowych oraz innych miejsc. Bazuje na sprawdzonym projekcie, który jest obecny na rynku od długiego czasu. Wraz z urządzeniem QLT H40 klient otrzymuje wszystko, co jest potrzebne do przygotowania tymczasowego źródła oświetlenia: metalową obudowę z szafką rozdzielczą wyposażoną w podzespoły sterownicze i zabezpieczające; hydraulicznie rozkładany maszt, który można rozciągnąć na wysokość 9,2 metra i obracać w zakresie 350°; nogi stabilizujące; podwozie drogowe z hamulcami.

maszt owietleniowy wieża oświetleniowa atlas copco qlt high

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne