Maszt oświetleniowy Atlas Copco

Maszt oświetleniowy Atlas copco QLT H40 S

Wieża oświetleniowa Atlas Copco QLT H40, zasilana silnikiem wysokoprężnym Perkins, zapewnia znakomite oświetlenie tymczasowych miejsc pracy, imprez sportowych oraz innych miejsc. Bazuje na sprawdzonym projekcie, który jest obecny na rynku od długiego czasu. Wraz z urządzeniem QLT H40 klient otrzymuje wszystko, co jest potrzebne do przygotowania tymczasowego źródła oświetlenia: metalową obudowę z szafką rozdzielczą wyposażoną w podzespoły sterownicze i zabezpieczające; hydraulicznie rozkładany maszt, który można rozciągnąć na wysokość 9,2 metra i obracać w zakresie 350°; nogi stabilizujące; podwozie drogowe z hamulcami.

maszt owietleniowy wieża oświetleniowa atlas copco qlt high

 Korzyści dla klienta

  • Możliwość szybkiego rozłożenia – Wieża oświetleniowa QLT H40 jest prosta w obsłudze, bardzo lekka i mobilna, dzięki czemu można ją w bardzo prosty sposób ustawić w żądanym miejscu. Całkowicie automatyczny hydrauliczny układ podnoszący rozciąga wieżę na pełną wysokość w zaledwie 15 sekund.
  • Bezpieczeństwo – Blokada hamulca ręcznego uniemożliwia przesuwanie wieży oświetleniowej podczas wysuwania masztu. Cztery stabilizatory wysięgnika zapewniają odpowiednią podporę.
  • Wysoka wydajność – Technologia lamp metalohalogenkowych zastosowana w oświetleniu QLT H40 jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów zamiany energii elektrycznej na światło.
  • Długi okres eksploatacji – Oczekiwany okres eksploatacji czterech lamp metalohalogenowych o mocy 1000 W w normalnych warunkach pracy jest bardzo długi, a współczynnik awaryjności jest najniższy spośród wszystkich typów lamp.
  • Wysoka produktywność aż do 80 godzin – dzięki zbiornikowi paliwa o pojemności 145 litrów silnik wysokoprężny może pracować bez przerwy do 80 godzin.

Katalog pdf_maly

 

maszt owietleniowy wieża oświetleniowa atlas copco qlt flat

 Dane techniczne

Model

QLTH 40 S

Moc znamionowa

KW

8,4

Paliwo

rodzaj

diesel

Silnik

marka

Perkins

Moc silnika

kW

8,4

Poj. zbiornika

l

145

Wysokość masztu

m

9,2

Lampy

szt. x W

4 x 1000

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne