Pompy WEDA

Pompy Weda 4, Weda 8

Pompy odwadniające Atlas copco WEDA 04, WEDA 08

Szybkie i wydajne odwadnianie pompami o małych gabarytach

Pompy WEDA idealnie nadają się dla klientów z branży budowlanej oraz usług wynajmu sprzętu, gdzie małe, lekkie, przenośne i łatwe w obsłudze pompy są potrzebne do wykonywania codziennych, czasami bardzo wymagających zadań w zakresie odwadniania.

 weda 04 04b

WEDA 4                                                                               WEDA 4B

Pompa Atlas Copco Weda 10

Pompa odwadniająca atlas copco Weda 10

Pompy serii Weda 10 są niezwykle lekkimi urządzeniami o masie 12,5 kg (bez kabla) o wydajności zbliżonej do pomp produkowanych przez konkurentów, ważących pomiędzy 18 a 33 kg. Niekłopotliwa obsługa z okresem między przeglądami równym sześć miesięcy (obsługa okresowa trwa tylko kilka minut) powoduje, że urządzenia Weda 10 są opłacalne w eksploatacji.

Pompa Atlas Copco Weda 30

Pompa odwadniająca atlas copco Weda 30

Pompy Weda 30 łączą w sobie zalety małych pomp (niewielka masa) oraz dużych pomp (z podwójnym mechanicznym uszczelnieniem wału). Daje to w wyniku kompaktową konstrukcję o możliwie najlepszych parametrach roboczych oraz ułatwiającą czynności związane z przeglądami serwisowymi i naprawami.

Pompa Atlas Copco Weda 40

Pompa odwadniająca Atlas Copco Weda 40

Zbudowana na tej samej zasadzie, co pompa Weda 30, pompa Weda 40 jest kompaktowym urządzeniem o małej masie: tylko 25 kg przy maksymalnej wydajności 1600 l/min i całkowitej wysokości podnoszenia ponad 20 m. Wysoce niezawodna, w porównaniu z innymi pompami tej kategorii dostępnymi na rynku, pompa Weda 40 jest rzeczywiście urządzeniem przeznaczonym do profesjonalnych zastosowań, w której szczególną uwagę zwrócono na łatwość serwisowania.

pompa Atlas Copco Weda 50

Pompa Weda 50

Pompa Weda 50 jest przeznaczona do stosowania w ciężkich warunkach pracy. Łączy w sobie wysoką wydajność (3000 l/min) oraz elastyczność zawdzięczaną rozmaitym wersjom wirnika, który może być dopasowany do każdej pompy zgodnie z wymaganiami w miejscu pracy. Jest to model typu „włącz i pompuj”, bardzo łatwy do zainstalowania i pozwalający na pracę bezobsługową, gdyż może być wyposażony w elektroniczne urządzenie kontroli poziomu typu NVB.

pompa Atlas Copco Weda 60

Pompa Weda 60

Pompa Weda 60 jest jednym z naszych bestsellerów rynkowych przeznaczonych do pracy w ciężkich warunkach, w szczególności w wersji dla średniej wysokości podnoszenia. Wielu naszych klientów, m.in. marynarka wojenna, wybrało ten model malowany farbami epoksydowymi z racji wysokiej wydajności (3400 l/min). Model ten jest również zalecany do stosowania w górnictwie oraz na wielkich placach budowy z racji swojej wszechstronności zawdzięczanej rozmaitym wersjom wirnika. Jest to model typu „włącz i pompuj”, bardzo łatwy do zainstalowania i pozwalający na pracę bezobsługową, gdyż może być wyposażony w elektroniczny czujnik kontroli poziomu typu NVB.

pompa Atlas Copco Weda 60S

Pompa Weda 60S

Pompy przeznaczone do pompowania wody z mułem i błotem stosowane do pracy ciągłej w różnych warunkach roboczych. Pakiet uszczelniający jest możliwy do wymiany w warunkach roboczych.

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne