Sprężarki przewoźne

SPRĘŻARKA ATLAS COPCO Copco XAS 27

SPRĘŻARKA Atlas Copco XAS 27

 

Wraz z modelem XAS 27 firma Atlas Copco wprowadza na rynek nową koncepcję sprężarek powietrza. Model XAS 27 to najmniejsza i najbardziej poręczna sprężarka w całej ofercie. Jednak pomimo niewielkich gabarytów oferuje ona wyjątkowe korzyści w połączeniu z dużą mocą, niezawodnością i trwałością, czyli wszystkim, co jest potrzebne do wykonania pracy. Bez względu na porę, miejsce i zadanie do wykonania.

sprężarka spalinowa atlas copco xas 27 

SPRĘŻARKI ATLAS COPCO XAS 37 - XAS97

SPRĘŻARKI Atlas Copco XAS 37 - 97

 

Napędzane silnikami wysokoprężnymi marki Honda, Kubota lub Deutz sprężarki przewoźne serii 7 Atlas Copco są kompaktowe, wydajne, ekonomiczne i łatwe w obsłudze. Stanowią niezawodne źródło sprężonego powietrza do zasilania narzędzi pneumatycznych i prac wymagających znacznego wydatku sprężarki, jak piaskowanie. W niektórych modelach opcjonalny wbudowany generator 6,5 lub 12 kVA zapewnia dodatkowe zasilanie do spawania, oświetlania, ogrzewania oraz dla urządzeń i narzędzi elektrycznych w miejscu pracy. Wszystkie urządzenia serii 7 są zgodne z obowiązującymi przepisami w zakresie bezpieczeństwa, emisji spalin i hałasu.

 sprężarka spalinowa atlas copco xas 87

SPRĘŻARKI ATLAS COPCO XAS 107 - XAHS 137

SPRĘŻARKI Atlas Copco XA(H)S 107 - 137

 

Sprężarki przewoźne Atlas Copco XA(H)S 107 - 137 zostały opracowane specjalnie z myślą o dużych obciążeniach i niesprzyjających warunkach eksploatacji. Ich naturalnym środowiskiem są wielkie zakłady naprawcze i kamieniołomy. Doskonale nadają się do piaskowania i działają niezawodnie na dużych wysokościach nad poziomem morza oraz w skrajnych temperaturach. Sprężarki Size 1 napędzane są niezwykle wydajnym 4-cylindrowym silnikiem Kubota i stanowią niezawodne źródło sprężonego powietrza do zastosowań klienta lub różnych narzędzi pneumatycznych, takich jak wiertnice i młoty. Wszystkie modele spełniają najnowsze obowiązujące przepisy w zakresie emisji spalin i hałasu.

 sprężarka spalinowa atlas copco xas 137

SPRĘŻARKI ATLAS COPCO XAHS 146 - XAHS 186

SPRĘŻARKI Atlas Copco XA(T,H,V)S 146 - 186

 

Sprężarki XA(S) 146 – 186 zostały zaprojektowane specjalnie do pracy w najtrudniejszych warunkach roboczych takich jak: piaskowanie podczas czynności renowacyjnych i praca w kamieniołomach. Mogą być wykorzystywane przy układaniu światłowodów lub stanowić źródło zasilania narzędzi pneumatycznych m.in. wiertarek i młotów do obróbki kamienia. Odporna na wpływ czynników zewnętrznych konstrukcja gwarantuje długi okres eksploatacji i dużą niezawodność działania nawet wtedy, gdy maszyny są wykorzystywane do piaskowania podczas prac renowacyjnych lub jako źródło zasilania dla ręcznych wiertarek pneumatycznych w kamieniołomach. Niezwykle wydajny śrubowy element sprężający w połączeniu z silnikiem wysokoprężnym spełniającym najnowsze wymagania : COM 3 (C3) zapewniają niski koszt eksploatacji maszyny i wysoką jej wartość w przypadku dalszej odsprzedaży.

 

xas 186grijs

SPRĘŻARKI ATLAS COPCO XAHS 237, XAMS 287

SPRĘŻARKI Atlas Copco XAHS 237,  XAMS 287

 

Sprężarki przewoźne Atlas Copco Size 1.5 napędzane silnikiem Deutz zostały opracowane z myślą o niezawodności i szybkim zwrocie z inwestycji. Zostały zaprojektowane do tak różnych zastosowań, jak montaż przewodów światłowodowych, piaskowanie, wiercenie niewielkich otworów i ogólne prace budowlane. Wszystkie modele są dostępne w wersjach spełniających najnowsze obowiązujące przepisy w zakresie emisji spalin i hałasu.

x00389

Sprężarki ATLAS COPCO XAMS 237 - XAHS 407

Sprężarki ATALS COPCO XA(M,T,H,V)S 237 - 407

Te uniwersalne maszyny zostały stworzone do pracy w bardzo różnych zastosowaniach i zmiennych warunkach roboczych. Niezmienna pozostaje natomiast ich niezawodność i efektywność, bo właśnie tego oczekują od naszych maszyn klienci.

Sprężarki ATLAS COPCO XATS 396 - XAHS 546

Sprężarki ATALS COPCO XA(H,V)S 396 - 546

Utrzymujący się silny popyt na prawie wszystkie surowce powoduje, że na całym świecie panuje ogromne zapotrzebowanie na wiercenie. Wzmocniona konstrukcja ramy sprężarek z tej serii sprawia, że idealnie nadają się do długotrwałego wiercenia w trudnych warunkach.

Sprężarki ATLAS COPCO XAM 456 - XATS 546

Sprężarki ATALS COPCO XA(M,T)S 456 - 546

Sprężarki należące do tej serii są doskonale przystosowane do prac wymagających dużej ilości sprężonego powietrza. Idealnym obszarem zastosowań dla tych sprężarek jest dynamicznie rozwijający się w ostatnich latach przemysł wydobywczy.

Sprężarki ATLAS COPCO XRHS 366 - XAHS 506

Sprężarki ATALS COPCO XR(H)S 366 - 506

Zapotrzebowanie na maszyny wiertnicze nadal rośnie. Ta seria została zaadaptowana specjalnie do wiercenia studni głębinowych w trudnych warunkach. Rama jest wzmocniona i wytrzymała, a konstrukcja maszyny umożliwia jej wykorzystanie w pracy ciągłej.

 

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne