Agregaty QAX

GENERATORY ATLAS COPCO QAX 12 - 60

Generatory prądu Atlas Copco QAX 12 - 30

Generatory stacjonarne Atlas Copco QAX 12-30 napędzane silnikami Deutz to nieskomplikowane maszyny, które można łatwo zamontować i eksploatować. Te wszechstronne generatory są dostarczane wraz z kompletną konfiguracją wyjścia mocy i wieloma gniazdami. Solidną pokrywę ochronną umieszczoną na zawiasach można unieść, co zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do wszystkich podzespołów. Niezwykle solidna konstrukcja tych maszyn gwarantuje ich niezawodność w najbardziej niesprzyjających warunkach środowiskowych. Są ekonomiczne i oferują niskie całkowite koszty użytkowania oraz wysoką wartość przy odsprzedaży.

generator prądu agregat prądotwórczy atlas copco QAX40


GENERATORY ATLAS COPCO QAX 12 - 30 HardHat

generator prądu atlas copco QAX 12 - 30 HardHat

Obudowa HardHat™ jest twarda, naprawdę twarda. Podstawową cechą tej obudowy jest duża odporność na uderzenia. Nie pojawiają się na niej wgniecenia ani pęknięcia. W trudnych warunkach roboczych to się naprawdę opłaca. Tam, gdzie nawet najlepsze obudowy stalowe, w które wyposażone są generatory, są powgniatane i poobijane HardHat™ dłużej zachowa estetyczny wygląd.
Nie ma wgnieceń, rys ani korozji. Można zaoszczędzić pieniądze, które trzeba byłoby wydać na naprawę i powtórne malowanie. Tam gdzie liczy się niższy koszt eksploatacji warto mieć HardHat™.
generator prądu agregat prądotwórczy atlas copco QAX20

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne