NOWOŚCI

WIWA AIRLESS 270

Nowe agregaty malarskie WIWA AIRLESS 270 są dynamicznym i potężnym uzupełnieniem gamy produktów hydrodynamicznych w klasie wydajności między WIWA PROFESSIONAL i WIWA HERKULES. Agregaty malarskie WIWA AIRLESS 270 nadają się do pokrywania ogromnych powierzchni powłokami o dużej ilości części stałych pod bardzo wysokim ciśnieniem. Nawet jeśli używamy kilku pistoletów w tym samym czasie oraz węży o długości większej niż 100 m, agregaty WIWA AIRLESS 270 radzą sobie z tym dość łatwo.

Chcesz wiedzieć więcej: WIWA AIRLESS 270

agregat malarski wiwa airless 270 1

 

WIWA DUOMIX PU 280

Agregat WIWA DUOMIX PU 280 został specjalnie opracowany do nakładania pianki PUR, jego konstrukcja jest oparta na doświadczeniach z agregatem WIWA DUOMIX PU 460. Dzięki zwartej konstrukcji, PU 280 jest bardzo elastyczny w użyciu. Potężny podgrzewacz przepływowy materiału zapewnia krótkie czasy nagrzewania materiału natryskowego

Chcesz wiedzieć więcej: WIWA DUOMIX PU 280

 

pu-foam-system 02

WIWA DUOMIX PU 280 PLUS

Wraz z wprowadzeniem agregatu WIWA DUOMIX PU 280 PLUS oferujemy optymalne rozwiązanie dla nakładania na mniejszych obszarach pianek PUR, polimoczników oraz poliuretanów. Podobnie jak jego starsza siostra - WIWA DUOMIX PU 460 - DUOMIX PU 280 PLUS jest napędzany pneumatycznie.

Ze względu na niską wagę transportową i zwartą konstrukcję, nowy system WIWA idealnie nadaje się do zastosowań mobilnych na budowie. Potężny podgrzewacz przepływowy materiału umożliwia wykorzystanie węży o długości do 48 metrów.

DUOMIX PU 280 PLUS przeznaczony jest do rozpylania z ustalonym stosunkiem 1:1 jako standard. Dzięki szybkiej i prostej konwersji pomp materiałów, system ten może być również przekształcony na żądanie do innych proporcji mieszania .

Chcesz wiedzieć więcej: WIWA DUOMIX PU 280 PLUS

pu-foam-system 02

 

WIWA DUOMIX  PU 460

Polimoczniki mają coraz większe znaczenie jako wysokiej jakości powłoki w dziedzinie przemysłowej ochrony przed korozją. Ten innowacyjny materiał jest coraz częściej stosowany zarówno w produkcji nowych części rurociągów, budowie wałów, przewodów kanalizacyjnych oraz w dziedzinie renowacji istniejącej infrastruktury. Istnieje prawie swobodny wybór proporcji od 1:1 do 10:1, co oznacza, że można stosować prawie każdy rodzaj pianki PUR, poliuretanów lub polimocznika. Z agregatem serii DUOMIX WIWA PU 460  po raz pierwszy masz dostęp do systemów, które pozwalają obsługiwać takie aplikacje na dużą skalę bez konieczności inwestowania w budowę kosztownej infrastruktury.

Chcesz wiedzieć więcej: WIWA DUOMIX PU 460

polyurea-machine 02

 

 

SPRĘŻARKA ATLAS COPCO XAS 27

Wraz z modelem XAS 27 firma Atlas Copco wprowadza na rynek nową koncepcję sprężarek powietrza. Model XAS 27 to najmniejsza i najbardziej poręczna sprężarka w całej ofercie. Jednak pomimo niewielkich gabarytów oferuje ona wyjątkowe korzyści w połączeniu z dużą mocą, niezawodnością i trwałością, czyli wszystkim, co jest potrzebne do wykonania pracy. Bez względu na porę, miejsce i zadanie do wykonania.

 sprężarka spalinowa atlas copco xas27

sprężarka spalinowa atlas copco xas27 trolley pack front

Dowiedz się więcej: Atlas Copco XAS 27

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne