Piaskarki bezpyłowe

Piaskarka bezpyłowa Clemco HSP-20

Piaskarka bezpyłowa Clemco HSP-20

Mobilne urządzenie do piaskowania bezpyłowego HSP-20 firmy CLEMCO, wyposażone w podciśnieniowy system transportu i separacji ścierniwa, pracujące z wielokrotnym użyciem ścierniwa w tzw. "cyklu zamkniętym". Z odpowiednim wyposażeniem dołączonym do zestawu może również pracować jako bardzo wydajny odkurzacz.

Piaskarka bezpyłowa Clemco HS- 200 P-1

Piaskarka bezpyłowa Clemco HS-200 P1
 
Duży brat HSP-20 jest skonstruowany do czyszczenia części, które nie mogą być czyszczone w kabinie lub komorze piaskarskiej. Ze względu na większą pojemność zbiornika oczyszczarki oraz silniejszą jednostkę ssącą, HS-200 P-1 może obsługiwać większe elementy niż HSP-20. Jednak poprzez zamontowanie na mobilnej ramie jest tak elastyczny, jak jego mały brat i również oferuje możliwość zastosowania głowicy czyszczącej z różnymi końcówkami dla różnych geometrii powierzchni.

Piaskarka bezpyłowa Clemco Educt-O-Matic

Ręczna piaskarka bezpyłowa Clemco Educt-O-Matic
 
Oczyszczarka Educt-O-Matic służy do czyszczenia powierzchni poza komorą śrutowniczą, gdzie powinno się ograniczyć pylenie i rozprysk ścierniwa. Oczyszczarka wyposażona jest w głowice i szereg końcówek do czyszczenia powierzchni płaskich kątów wewnętrznych i zewnętrznych oraz powierzchni zaokrąglonych. Educt-O-Matic występuje równineż w wersji z osobnym pojemnikiem zbierającym zanieczyszczenia.
 

Głowica KB-52 Clemco

Głowica KB-52 Clemco do piaskowania w osłonie wodnej

Głowica KB-52 Clemco do piaskowania w osłonie wodnej podaje wodę bezpośrednio do ścierniwa w dyszy w celu zapobiegania tworzenia się pyłu. Po uruchomieniu procesu czyszczenia na sucho, operator reguluje pokrętłem na głowicy ilość dostarczanej pod ciśnieniem wody – od mgiełki do strumienia, co znacznie eliminuje zapylenie bez większego wpływu na wydajność pracy.

 

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne