Chropowatość powierzchni

Chropowatościomierz TR-110

CHROPOWATOŚCIOMIERZ TR-110

 

Chropowatościomierz przenośny TR 110, inaczej zwany profilometrem, jest nowszym  i bardziej komfortowym w obsłudze modelem w porównaniu z TR 100. W odróżnieniu od TR 100 , aby uzyskać parametry Ra i Rz wystarczy 1 raz przeskanować powierzchnię. Konstrukcja przyrządu zapewnia wygodę użytkowania, gdyż jest aparatem niezwykle lekkim i doskonale nadającym się do przenoszenia. Wbudowany akumulator ułatwia dokonywanie pomiarów chropowatości w warsztatach, halach produkcyjnych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci prądu zmiennego.

Wyposażenie standardowe : chropowatościomierz piezoelektryczny TR 110, wzorzec chropowatości o wartości nominalnej Ra, ładowarka, certyfikat, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, walizka transportowa.

tr 110

 

Chropowatościomierz TR-200

CHROPOWATOŚCIOMIERZ TR-200

 

Chropowatościomierz przenośny TR-200, z wystającą głowicą pomiarową służy do pomiaru profilu chropowatości powierzchni w trzynastu parametrach : Ra, Rz, Ry, Rq, Rt, Rp, Rmax, Rv, R3z, RS, RSm, RSk, Rmr, P. Jest on chropowatościomierzem stykowym, co zalicza go do profesjonalnych przyrządów do pomiaru chropowatości. Odwzorowuje on powierzchnię różnych detali po obróbce w oparciu o wzorce chropowatości, oblicza chropowatość ich powierzchni oraz wyświetla wyniki pomiarów. Po dokonaniu pomiaru istnieje możliwość transferu oraz zapisania danych na komputerze lub wydruku na drukarce za pomocą łącza RS 232.

tr 200

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne