SPRĘŻARKI ATLAS COPCO XAS 37 - XAS97

SPRĘŻARKI Atlas Copco XAS 37 - 97

 

Napędzane silnikami wysokoprężnymi marki Honda, Kubota lub Deutz sprężarki przewoźne serii 7 Atlas Copco są kompaktowe, wydajne, ekonomiczne i łatwe w obsłudze. Stanowią niezawodne źródło sprężonego powietrza do zasilania narzędzi pneumatycznych i prac wymagających znacznego wydatku sprężarki, jak piaskowanie. W niektórych modelach opcjonalny wbudowany generator 6,5 lub 12 kVA zapewnia dodatkowe zasilanie do spawania, oświetlania, ogrzewania oraz dla urządzeń i narzędzi elektrycznych w miejscu pracy. Wszystkie urządzenia serii 7 są zgodne z obowiązującymi przepisami w zakresie bezpieczeństwa, emisji spalin i hałasu.

 sprężarka spalinowa atlas copco xas 87

 Korzyści dla kiienta

  • Łatwość obsługi – Wszystkie elementy sterujące znajdują się na jednym panelu zapewniającym szybki dostęp i łatwą obsługę.
  • Trwałe komponenty – Elementy korpusu są wykonane ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo stanowiącą doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne. Obudowa może zostać również wyposażona w osłonę polietylenową HardHat™ odporną na uderzenia.
  • Wysoka wydajność – Połączenie wydajnego silnika marki Honda, Kubota lub Deutz i sprężarki Atlas Copco o wysokich parametrach gwarantuje ponadprzeciętną wydajność i wysoką żywotność.
  • Niskie koszty użytkowania, duży zapas paliwa – Wszystkie modele są wyposażone w bezstopniowy, całkowicie automatyczny regulator, który nieustannie zmienia prędkość obrotową silnika w zależności od zapotrzebowania na powietrze, co ogranicza zużycie paliwa. Zbiornik paliwa o dużej pojemności pozwala urządzeniu serii 7 pracować przez całą zmianę bez konieczności uzupełniania paliwa.
  • Łatwe serwisowanie – Panele boczne, przednią i tylną przegrodę można zdjąć w kilka sekund. Siłowniki będą utrzymywały pokrywę w położeniu otwartym. W rezultacie można szybko przeprowadzić czynności serwisowe, co przyspiesza konserwację i ogranicza czas przestoju.
  • Niskie koszty utrzymania – Solidna, odporna na uderzenia osłona obudowy HardHat™ nie ulega uszkodzeniom i korozji, co eliminuje konieczność czasochłonnych napraw i lakierowania.

Każda z prezentowanych tu sprężarek stanowi niezawodne źródło sprężonego powietrza stosowane do zasilania narzędzi pneumatycznych takich jak: młoty pneumatyczne, pneumatyczne wiertarki udarowe, wkrętaki pneumatyczne, szlifierki i ubijaki. Można je również stosować tam gdzie wymagana jest wysoka wydajność sprężonego powietrza np. w procesie piaskowania.

Tak jak w przypadku wszystkich sprężarek Atlas Copco również dla tej serii dostępny jest szeroki wybór opcji.

Dane techniczne

 

XAS 37 R

XAS 67 R

XAS 87 R

XAS 97

Wydajność

m3/min

2,0

3,6

5,0

5,3

Ciśnienie robocze

bar

7,0

7,0

7,0

7,0

Paliwo

rodzaj

diesel

diesel

diesel

diesel

Silnik

marka

Kubota

Kubota

Kubota

Deutz

Moc silnika

kW

18,5

26,5

33

36

Poj. zbiornika

l

32

40

40

80

Przyłącza

szt. x cal

2 x 3/4

2 x 3/4

3 x 3/4

3 x 3/4

Obudowa stalowa

 

Nie

Nie

Nie

Tak

Obudowa Hard Hat

 

Tak

Tak

Tak

Tak

 XAS 97 - możliwa wersja z chłodnicą końcową powietrza i separatorem kondensatu do piaskowania

 

Katalog pdf_maly

 

sprężarka spalinowa atlas copco xas
 
sprężarka spalinowa atlas copco xas 97 

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne