sprężarki-śrubowe-atlas-copco

SPRĘŻARKI ATLAS COPCO XAS 107 - XAHS 137

SPRĘŻARKI Atlas Copco XA(H)S 107 - 137

 

Sprężarki przewoźne Atlas Copco XA(H)S 107 - 137 zostały opracowane specjalnie z myślą o dużych obciążeniach i niesprzyjających warunkach eksploatacji. Ich naturalnym środowiskiem są wielkie zakłady naprawcze i kamieniołomy. Doskonale nadają się do piaskowania i działają niezawodnie na dużych wysokościach nad poziomem morza oraz w skrajnych temperaturach. Sprężarki Size 1 napędzane są niezwykle wydajnym 4-cylindrowym silnikiem Kubota i stanowią niezawodne źródło sprężonego powietrza do zastosowań klienta lub różnych narzędzi pneumatycznych, takich jak wiertnice i młoty. Wszystkie modele spełniają najnowsze obowiązujące przepisy w zakresie emisji spalin i hałasu.

 sprężarka spalinowa atlas copco xas 137

SPRĘŻARKI ATLAS COPCO XAHS 146 - XAHS 186

SPRĘŻARKI Atlas Copco XA(T,H,V)S 146 - 186

 

Sprężarki XA(S) 146 – 186 zostały zaprojektowane specjalnie do pracy w najtrudniejszych warunkach roboczych takich jak: piaskowanie podczas czynności renowacyjnych i praca w kamieniołomach. Mogą być wykorzystywane przy układaniu światłowodów lub stanowić źródło zasilania narzędzi pneumatycznych m.in. wiertarek i młotów do obróbki kamienia. Odporna na wpływ czynników zewnętrznych konstrukcja gwarantuje długi okres eksploatacji i dużą niezawodność działania nawet wtedy, gdy maszyny są wykorzystywane do piaskowania podczas prac renowacyjnych lub jako źródło zasilania dla ręcznych wiertarek pneumatycznych w kamieniołomach. Niezwykle wydajny śrubowy element sprężający w połączeniu z silnikiem wysokoprężnym spełniającym najnowsze wymagania : COM 3 (C3) zapewniają niski koszt eksploatacji maszyny i wysoką jej wartość w przypadku dalszej odsprzedaży.

 

xas 186grijs

SPRĘŻARKI ATLAS COPCO XAHS 237, XAMS 287

SPRĘŻARKI Atlas Copco XAHS 237,  XAMS 287

 

Sprężarki przewoźne Atlas Copco Size 1.5 napędzane silnikiem Deutz zostały opracowane z myślą o niezawodności i szybkim zwrocie z inwestycji. Zostały zaprojektowane do tak różnych zastosowań, jak montaż przewodów światłowodowych, piaskowanie, wiercenie niewielkich otworów i ogólne prace budowlane. Wszystkie modele są dostępne w wersjach spełniających najnowsze obowiązujące przepisy w zakresie emisji spalin i hałasu.

x00389

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne