Młoty spalinowe

Młot spalinowy Atlas Copco Cobra PRO

Młot spalinowy wyburzeniowy ATLAS COPCO COBRA PRO

Młoty spalinowe Atlas Copco są przeznaczone do wielu różnych zastosowań, m.in. do kucia betonu, przecinania asfaltu czy podbijania tłucznia w kolejnictwie. Nie wymagają jakichkolwiek agregatów zasilających ani przewodów. Model Cobra Pro jest urządzeniem o największej energii udaru (60 J) spośród oferowanych młotów.

cobra_tt1

Młot spalinowy ATLAS COPCO Cobra TT

Młot spalinowy ATLAS COPCO COBRA TT

Młoty spalinowe Atlas Copco są przeznaczone do wielu różnych zastosowań, m.in. do kucia betonu, przecinania asfaltu czy podbijania tłucznia w kolejnictwie. Nie wymagają jakichkolwiek agregatów zasilających ani przewodów. Model Cobra TT zaprojektowano specjalnie do podbijania tłucznia na torach kolejowych. Działa z relatywnie dużą częstotliwością, a jego siłę udaru dobrano tak, aby zapobiec rozdrabnianiu tłucznia.

cobra_tt1

 

Młot spalinowy ATLAS COPCO Combi

Młot spalinowy ATLAS COPCO COMBI

Młoty spalinowe Cobra Combi bez konieczności podłączania do sprężarki, czy agregatu, bez węży i przewodów idealnie nadają się do niewielkich prac, wymagających ciągłego przenoszenia urzadzeń, a także do zadań w oddalonych i trudno dostępnych miejscach. Od wielu lat znajdują się w standardowym wyposażeniu ekip ratowniczych i poszukiwawczych na całym świecie.

cobra_combi

 

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne