Listwy wibracyjne

listwy wygładzające ATLAS COPCO

 Wygładzające listwy wibracyjne

Wygładzająca listwa wibracyjna napędzana przez jednofazowy silnik elektryczny: 220V-1-50 Hz. Standardowa szerokość robocza 2 m. W celu zmiany szerokości listwy można zamówić dodatkowe płyty denne. Odlew aluminiowy. Przegubowa i teleskopowa rączka pozwalająca na pracę listwą w obu kierunkach oraz łatwe manewrowanie listwą przez operatora znajdującego się poza wygładzaną powierzchnią betonową.

podwójne listwy ATLAS COPCO

 Podwójne listwy wibracyjne

Podwójna listwa wibracyjna wykonana z aluminium, napędzana przez elektryczny wibrator ER505. Samobieżna. Unikalny system naprężający pozwalający na uzyskanie prostoliniowości listwy. Oddziaływanie na głębokość do 10 – 20 cm w zależności od konsystencji betonu.

- Podwójna listwa wibracyjna wykonana z aluminium, napędzana przez benzynową jednostkę napędową BE10. Samobieżna. Unikalny system naprężający pozwalający na uzyskanie prostoliniowości listwy. Oddziaływanie na głębokość do 10 – 20 cm w zależności od konsystencji betonu.

listwy modułowe ATLAS COPCO

Modułowe listwy wibracyjne

Listwa zagęszcza, poziomuje i wykańcza betonowe posadzki, nawierzchnie, drogi i mosty. Zasada działania listwy: silnik obraca wał, na którym rozmieszczone są obciążniki mimośrodowe. Listwę o żądanej szerokości tworzy się z segmentów o różnych rozmiarach

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne