Wibratory doczepne

seria ER elektryczne 6000 obr. ATLAS COPCO

Seria ER elektryczne - wibratory wysokiej częstotliwości 6000 obrotów

Wibratory o prędkości obrotowej 6000 min-1 są używane do produkcji prefabrykatów. Są niezbędne do uzyskania gładkiej powierzchni betonu, pozwalają na usunięcie z betonu przestrzeni powietrznych i zapewniają wysoką wytrzymałość betonu. Wysoka częstotliwość wibracji wymaga stosowania przetwornicy częstotliwości (pozwalającej na przetwarzanie częstotliwości 50Hz (sieć) na częstotliwość 200 Hz (wibrator)

seria ER elektryczne 3000 obr. ATLAS COPCO

Seria ER elektryczne - wibratory normalnej częstotliwości 3000 obrotów

Wibratory o normalnej częstotliwości 3000 min-1 są modelami wibratorów najczęściej stosowanymi w przemyśle do szerokiego zakresu zastosowań: rozładunku silosów zasypowych, przesiewania. Są one również stosowane w produkcji prefabrykowanych elementów betonowych (Formy są umieszczane na stole wibracyjnym, wibracje wytwarzane przez wibratory o częstotliwości 3000 min-1 powodują zagęszczenie betonu w bardzo krótkim czasie).

seria EP pneumatyczne ATLAS COPCO

Seria EP Pneumatyczne - wibratory wysokiej częstotliwości

Pneumatyczne wibratory Dynapac EP są przeznaczone do zagęszczania mieszanek betonowych na placach budów oraz w wytwórniach elementów prefabrykowanych, a także do wszelkich zastosowań, w których wymagana jest zarówno duża amplituda, jak i wysoka częstotliwość wibracji. Konstrukcja tych wibratorów (tylko jedna część ruchoma – turbina bezłożyskowa) zapewnia maksymalną niezawodność i wydajność przy całkowicie bezobsługowej eksploatacji.

seria EB kulowe pneumatyczne ATLAS COPCO

Seria EB pneumatyczne - wibratory kulowe

Wibratory EB stosowane są w przemysle przy transportowaniu materiału z pochylni wsypów, zabezpieczają butelki lub podobne transportowane materiały przed klinowaniem się na taśmociągach oraz blokowaniu systemu taśmociągów. Posiadają one:

  • mozliwość zastosowania uchwytu szybkomocującego,
  • regulacja częstotliwości poprzez regulację przepływu powietrza,
  • bardzo cicha praca zwiększająca komfort pracy.

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne