Wibratory pogrążalne

wibratory mechaniczne AA i AZ ATLAS COPCO

Wibratory mechaniczne  serii AA i AZ

Wibratory serii AA mogą być wyposażone w elektryczne (AF/AG), benzynowe (AM19) lub wysokoprężne (AM15) jednostki napędowe. Urządzenia te cechują się wysoką częstotliwością oraz dużą amplitudą w celu zapewnienia najlepszej wydajności. Wysoka jakość zastosowanych elementów składowych oraz staranny proces produkcyjny powodują, że urządzenia te charakteryzują się wyjątkowo długim okresem eksploatacji. Są łatwe w obsłudze, nawet pomiędzy stalowymi prętami zbrojeniowymi w betonie (brak wystających części).

Wysokowydajne i oszczędne wibratory buławowe serii AZ z wysokiej jakości elementem wahadłowym. Wysoka częstotliwość i dobre parametry wyjściowe są tu połączone z niskimi kosztami utrzymania i obsługi. Niska prędkość obrotowa giętkiego wału i wysoka częstotliwość buławy wibratora skutkują optymalną wydajnością i minimalnym zużywaniem się wibratora. Używane są w kombinacji z elektrycznymi (AF/AG), benzynowymi (AM19) lub wysokoprężnymi (AM15) jednostkami napędowymi.

wibratory RACOON ATLAS COPCO

 Wibratory wysokiej częstotliwości RACOON

Kompletny zestaw wibratora do ogólnego stosowania:
  • wszechstronny: wymienne wały elastyczne oraz buławy,
  • napęd elektryczny o mocy 2 KM do stosowania z 4 rodzajami buław oraz z 5 rodzajami wałów elastycznych
  • odporna i ergonomiczna obudowa z uchwytem
  • prosta i bezpieczna obsługa

Wibratory elektroniczne SMART ATLAS COPCO

Wibratory elektroniczne serii SMART

Elektryczne wibratory buławowe, które można włączać bezpośrednio do gniazdka sieciowego. Opływowy kształt przetwornicy elektronicznej. Wibratory buławowe o wysokiej niezawodności nawet w trudnych warunkach na placu budowy. Stopniowy rozruch sterowany elektronicznie pozwala na uniknięcie przepięć elektrycznych. Bezpieczna (zabezpieczenia termiczne) oraz nie wymagająca zaawansowanej wiedzy technicznej obsługa serwisowa. Specjalna ergonomiczna rączka pistoletowa na zamówienie (SMART-E).

wibratory elektryczne AN i AX ATLAS COPCO

Wibratory elektryczne AN i AX

AX - ekonomiczna seria wibratorów buławowych. Zanurzony w kąpieli olejowej stalowy element mimośrodowy. Zabezpieczenie termiczne uzwojeń dla wszystkich trzech faz. Wyposażone standardowo w wodoszczelną obudowę przełącznika, wąż o długości 5 m i kabel elektryczny o długości 10 m. Wymaga zastosowania przetwornicy częstotliwości (przetwornice typu UF/UE).

wibratory pneumatyczne ATLAS COPCO

Wibratory pneumatyczne

Pneumatyczne wibratory buławowe cechujące się długą buławą i kulkowym zaworem zwrotnym. Duży wybór średnic od 26 mm do 155 mm pozwala na zastosowania urządzenia dopasowanego do szerokiego zakresu robót: od testów laboratoryjnych betonu do przedsięwzięć hydrotechnicznych (budowa tam i zapór wodnych). Pancerz buławy o wysokiej wytrzymałości poddawany wstępnej obróbce. Opcjonalny naoliwiasz do buław, wąż o długości 4,0 m na życzenie.

Kabina lakiernicza SAIMA

ANTYKOROZJA
sprzedaż urządzeń

Lightbox 01

BUDOWNICTWO
sprzedaż urządzeń

Sprężarka XAS27

WYPRZEDAŻE
sprzedaż urządzeń używanych

Zagęszczarka Dynapac LF 100

POLECAMY
nasze doradztwo techniczne